Jiříkovského 9, 602 00 Brno
8-15

Bazénové lemy – řada MYSTERY

Inspirujte se přírodou a ladnými tvary řady MYSTERY

Beton Mystery

Beton Mystery zdařile imituje strukturu přírodního štípaného kamene. Jeho povrch je mírně plastický „zvrásněný“ což přispívá k výborným protiskluzným vlastnostem. Bazénové lemy a dlažby jsou vyráběny metodou vibrování speciální směsi do přesných forem. Výrobky jsou probarvovány přírodními barvivy v celém svém průřezu čímž je zaručena jejich dlouhodobá barevná stálost a odolnost vůči chlorované nebo solné úpravě vody. Díky dostatečné pevnosti a minimální nasákavosti jsou vhodné i k budování okolních teras, chodníčků, schodišťových stupňů, atd.. Výrobky řady Mystery vyrábíme v osmi pastelových barvách.

Dlažba

Okolní dlažba slouží k plynulému navázání, pokračování za bazénovými lemy a umožňuje rozšíření užitné plochy okolo bazénu. Je vhodná k vytváření odpočinkových teras, chodníčků nebo ploch pod pojezdy zastřešení. Dlažba z vibrovaného betonu má dostatečnou pevnost a odolnost povrchu vůči otěru. Je proto vhodná k vydláždění i větších, zátěžových ploch, např. teras s posezením, frekventovaných chodníků atd.. Taktéž je možné její použití pro rozšíření okolních ploch (po bocích a před bazénem), případně jako podklad pojezdů zastřešení . Pokládku je možné provést i podsunutím pod bazénový lem, nebo volně na terče.

DOKUMENTACE

Prohlédněte si technickou dokumentaci výrobků řady MYSTERY.

Nejste-li si jisti typem nebo množstvím kusů potřebným pro Váš projekt, rádi Vám zdarma vyhotovíme cenovou nabídku. V nezávazné cenové nabídce určíme přesný počet bazénových lemů nebo dlažby, včetně všech materiálů potřebných pro kvalitní montáž.