Jiříkovského 9, 602 00 Brno
8-15

Bazénové lemy – řada EXCLUSIVE

Vyberte dokonalý tvar a kvalitu řady EXCLUSIVE

Beton Exclusive

Beton EXCLUSIVE zdařile imituje zvrásněnou strukturu přírodního kamene. Oproti bazénovým lemům řady Mystery je vybaven spodním „zoubkem“, který zajišťuje plynulý přechod hrany bazénu. Povrch je mírně zvrásněný a obsahuje mnoho drobných výstupků což přispívá k výborným protiskluzným vlastnostem. Produkty jsou vyráběny metodou vibrování speciální směsi do přesných forem. Díky probarvování přírodními barvivy v celém průřezu je zaručena jejich dlouhodobá barevná stálost a odolnost vůči chlorované nebo solné úpravě vody. Vzhledem k dostatečné pevnosti a minimální nasákavosti jsou vhodné i pro stavbu okolních teras, chodníčků, schodišťových stupňů, atd.. Řada Exclusive je vyráběna ve třech nejžádanějších barevných provedeních, bílá, cognac a písková.

Barvy

Vyráběny jsou ve třech barevných, pastelových odstínech.

Dlažba

Okolní dlažba slouží k plynulému navázání, pokračování za bazénovými lemy a umožňuje rozšíření užitné plochy okolo bazénu. Je vhodná k vytváření odpočinkových teras, chodníčků nebo ploch pod pojezdy zastřešení. Dlažba z vibrovaného betonu má dostatečnou pevnost a odolnost povrchu vůči otěru. Je proto vhodná k vydláždění i větších, zátěžových ploch, např. teras s posezením, frekventovaných chodníků atd.. Taktéž je možné její použití pro rozšíření okolních ploch (po bocích a před bazénem), případně jako podklad pojezdů zastřešení . Pokládku je možné provést i podsunutím pod bazénový lem, nebo volně na terče.

Dokumentace

Prohlédněte si technickou dokumentaci výrobků řady EXCLUSIVE.

Nejste-li si jisti typem nebo množstvím kusů potřebným pro Váš projekt, rádi Vám zdarma vyhotovíme cenovou nabídku. V nezávazné cenové nabídce určíme přesný počet bazénových lemů nebo dlažby, včetně všech materiálů potřebných pro kvalitní montáž.