Jiříkovského 9, 602 00 Brno
8-15

Bazénové lemy – řada KLASIC

Objevujte skryté  kouzlo a krásu písku řady KLASIC.

Umělý pískovec Klasic

Nabízí nezaměnitelný vzhled a vlastnosti přírodního pískovce.

Beton
Mystery

Zdařile imituje strukturu přírodního štípaného kamene.

Beton
Exclusive

Jemně zvrásněný povrch s ladným obloukovým přechodem.

Umělý pískovec Klasic

Umělý pískovec nabízí vzhled a vlastnosti pískovce přírodního. Působí hřejivým dojmem a vytváří ladné a bezpečné zakončení horní hrany bazénu. Výhodou oproti přírodnímu pískovci je jeho vyšší pevnost, velká tvarová a barevná variabilita při podstatně nižší ceně. Povrch z křemičitého písku je na dotyk hladký a přitom 100% protiskluzný, což je důležité pro bezpečný pohyb v okolí bazénu. Jemná struktura materiálu je příjemná pro posezení v plavkách nebo chůzi bez obuvi. Povrch bazénových lemů a dlažeb se na slunci zvýšeně nepřehřívá. K výrobě používáme pouze kvalitní přírodní materiály a výrobky odolávají i extremním mrazům v zimním období. Odolné jsou vůči chlorované i solné úpravě vody v bazénu.Umělý pískovec je sériově vyráběný v barvě bílé nebo probarvený do žlutého melíru. K dispozici je ve dvou šířkách, 16 cm a 32 cm (užší provedení slouží k obložení hrany bazénu při nedostatku prostoru u zastřešení). Z důvodu charakteristické vlastnosti pískovce, t.j. jeho vyšší nasákavosti, doporučujeme opatřit povrch výrobků impregnačním nátěrem. Taktéž jeho zátěžová odolnost oproti vibrovaným betonům je nižší a z těchto důvodů není vhodný k vytváření větších teras, chodníků, atd.. Nejčastěji je používán k obložení hrany bazénu s případně 1-2 řadami okolní dlažby.

Bílá

Bílá, je přírozená, přírodní barva křemičitého písku. Výrobky již nejsou dále přibarvovány a mají ladný a reprezentativní vzhled.

Žlutý melír

Žlutý melír barevně dokonale imituje vzhled přírodního pískovce. Výrobkům dodává hřejivý a elegantní vzhled.

Obě barevná provedení decentně kontrastují s modrou barvou bazénu a působí přirozeným přírodním dojmem.

Atypické barvy

Na objednávku s termínem do 3-4 týdnů vyrobíme i jiné, atypické barevné provedení. Při dodání fyzického vzorku dlažby, kamene, atd. jsme schopni „sladit“ barvu našich výrobků a přizpůsobit ji tak Vašim požadavkům. U této služby je účtován příplatek.

Dokumentace

Prohlédněte si technickou dokumentaci výrobků řady KLASIC.

Nejste-li si jisti typem nebo množstvím kusů potřebným pro Váš projekt, rádi Vám zdarma vyhotovíme cenovou nabídku. V nezávazné cenové nabídce určíme přesný počet bazénových lemů nebo dlažby, včetně všech materiálů potřebných pro kvalitní montáž.